O nas...


Każde z nas ma inne pasje oraz inną wrażliwość na otaczający nas świat, to w fotografii uzupełnimy się i tworzymy jedną całość. Dzięki pracy we dwoje w naszych reportażach można zobaczyć więcej pięknych ulotnych momentów i drobnych gestów które często umykają jednej osobie. To również dwa spojrzenia na daną sytuację, które często opowiadają ją w odmienny sposób, ale dzięki temu sprawiają ze ten dzień na naszych zdjęciach wydaje się pełniejszy, nie pozbawiony wielu szczegółów.

Fotografia


Nasza fotografia to przede wszystkim naturalne emocje w świetle obiektywu. Staramy się nie wpływać na wydarzenia, uwieczniamy to co dzieje podczas sesji dzięki czemu zdjęcia są prawdziwe i wyjątkowe. Oczywiście w razie potrzeby pomagamy wybrnąć wam z niejednej niespodziewanej sytuacji i na pewno dodamy dużo otuchy.

Pasja...


Nasza fotografia to kolor, to ulotne gesty, to wasza miłość i uśmiech, podróż w którą chcieli byśmy się wybrać razem z wami. Podczas reportażu staramy się cały czas być przy was, przyglądać się waszej miłości, patrzeć na wasze gesty, celebrować z wami ten piękny dzień, poznawać waszych bliskich i przyjaciół co pozwala nam poznawać wasz świat i jak najlepiej opowiedzieć waszą historię poprzez naszą fotografię.

Podróż...


Zabierzemy was w bajkową podróż pełną śmiechu i miłości. Do każdej pary podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala nam tworzyć fotografie, które pozostają pamiątką na długie lata.

MyWed


Jesteśmy członkami stowarzyszenia MyWed, zrzeszającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Należymy również do największych polskich organizacji fotografów ślubnyc.