O Nas

Galeria Obrazu to fotograficzny projekt który tworzymy jako małżeństwo – Iwona i Marcin.
Nasza fotografia to kolor, to drobne gesty, to nasze zaangażowanie, to wasza miłość, to humor, to zaufanie, to wasza podróż w którą chcieli byśmy się wybrać razem z wami. W pracy staramy się cały czas być przy was, przyglądać się waszej miłości, patrzeć na wasze gesty, celebrować z wami ten piękny dzień. Poznać waszą rodzinę i przyjaciół co pozwali nam poznać wasz świat i jak najlepiej opowiedzieć waszą historię. Staramy się nie wpływać na wydarzenia, a jedynie subtelnie podglądamy to co się dzieje. Dzięki czemu na naszych fotografiach zobaczysz dużo naturalnych emocji.

Mimo że prywatnie każde z nas ma inne pasje, inną wrażliwość na otaczający nas świat, to w fotografii uzupełnimy się i tworzymy jedną całość. Dzięki pracy we dwoje w naszych reportażach można zobaczyć więcej ulotnych chwil, drobnych gestów które często umykają jednej osobie. To również dwa spojrzenia na daną sytuację, które często opowiadają ją w odmienny sposób, ale dzięki temu sprawiają ze ten dzień na naszych zdjęciach wydaje się pełniejszy, nie pozbawiony wielu szczegółów.

O naszych sesjach plenerowych możemy powiedzieć jedno: zabierzemy was w bajkową podróż pełną śmiechu i miłości. Do każdej pary podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala nam tworzy fotografie, które pozostają pamiątką na długie lata. Jesteśmy członkami stowarzyszenia mywed, zrzeszającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie.

Fotograf Ślubny Gorzów Fotograf na wesele