O Nas

Galeria Obrazu to fotograficzny projekt który tworzymy jako małżeństwo – Iwona i Marcin.
Nasza fotografia to kolor, to drobne gesty, to nasze zaangażowanie, to wasza miłość, to humor, to zaufanie, to wasza podróż w którą chcieli byśmy się wybrać razem z wami. W pracy staramy się cały czas być przy was, przyglądać się waszej miłości, patrzeć na wasze gesty, celebrować z wami ten piękny dzień. Poznać waszą rodzinę i przyjaciół co pozwali nam poznać wasz świat i jak najlepiej opowiedzieć waszą historię. Staramy się nie wpływać na wydarzenia, a jedynie subtelnie podglądamy to co się dzieje. Dzięki czemu na naszych fotografiach zobaczysz dużo naturalnych emocji.

Mimo że prywatnie każde z nas ma inne pasje, inną wrażliwość na otaczający nas świat, to w fotografii uzupełnimy się i tworzymy jedną całość. Dzięki pracy we dwoje w naszych reportażach można zobaczyć więcej ulotnych chwil, drobnych gestów które często umykają jednej osobie. To również dwa spojrzenia na daną sytuację, które często opowiadają ją w odmienny sposób, ale dzięki temu sprawiają ze ten dzień na naszych zdjęciach wydaje się pełniejszy, nie pozbawiony wielu szczegółów.

O naszych sesjach plenerowych możemy powiedzieć jedno: zabierzemy was w bajkową podróż pełną śmiechu i miłości. Do każdej pary podchodzimy bardzo indywidualnie, co pozwala nam tworzy fotografie, które pozostają pamiątką na długie lata. Jesteśmy członkami stowarzyszenia mywed, zrzeszającego najlepszych fotografów ślubnych na świecie.

Galeria Obrazu